روش‌های ارسال

مخصوص تهران :

مشتریان تهرانی می توانند از بین روشهای ارسال فوری، ارسال با پیک موتوری و ارسال اقتصادی یا با تخفیف یکی را انتخاب نمایند که در ذیل هر کدام شرح داده شده است . 
هماهنگی‌ های لازم در صورت نیار در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می‏‌شود.

ارسال اقتصادی یا با تخفیف : با انتخاب این روش کالای شما با قیمت بسیار پایین برای خریدارانی که پرداخت انلاین و با درگاه اینترنتی انجام می دهند و برای آن دسته از خریدارانی که روش پرداخت در هنگام تحویل را انتخاب میکنند هزینه ارسال در صورت امکان با تخفیف ارسال خواهد شد به صورتی که مقداری را مشتری و مقداری را مجوعه موبایل 24 پلاس پرداخت خواهد کرد .مدت زمان تحویل به پیک در روش ارسال اقتصادی بین 2 تا 3 روز کاری خواهد بود.

ارسال فوری : سریعترین روش ارسال است حداکثر تا حدود 3 ساعت محصول را به شما تحویل خواهیم داد.(این نکته قابل ذکر است در روزها و ساعات کاری این مهم انجام می شود)

ارسال با پیک موتوری : 24 ساعت کاری زمان تحویل کالا خواهد بود.

نکته 1: در روش های ارسالی “اقتصادی” و “پیک موتوری” دقیقا اگر در ساعتی خاص مد نظر دارید که مرسوله تحویل شما شود این امکان وجود دارد .

نکته 2 : در روش “اقتصادی یا با تخفیف” و “پیک موتوری” در صورتیکه ظرفیت ارسال با پیک موتوری پر شده باشد با پست برای خریدار ارسال خواهد شد.

سراسر کشور :


سفارش‌هایی که محل تحویل آنها خارج از تهران است، با استفاده از سرویس ارسال اقتصادی یا با تخفیف و سه نوع پست پیشتاز عادی و پیشتاز با بسته بندی سفارشی و همچنین پست سفارشی ارسال می‏‌شوند که هر کدام در ذیل توضیح داده شده است.
پس از پردازش سفارش و تحویل به پست، زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش متغیر است.
لازم به ذکر است در مناسبت‌های خاص و روزهای پایانی سال سفارش‌‏های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس‌‏های پستی با کمی تاخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله خود از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر رهگیری کنید:
itemtracking.post.ir

توجه: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در بازه زمانی اعلام شده در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را تا سقف ممکن بیمه می نماید (در صورتیکه شرکت مربوطه بیمه ارسال داشته باشد) تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد.

علاوه بر بیمه، گزینه بسته بندی سفارشی (که شامل پوشش های اضافی در بسته بندی می باشد) را نیز برای اطمینان خاطر بیشتر مشتریان اضافه نموده است.

پست پیشتاز عادی : 2 تا 3 روز کاری زمان تحویل کالا به پست خواهد بود.

پست پیشتاز با بسته بندی سفارشی : 2 تا 3 روز کاری زمان تحویل کالا به پست خواهد بود.

پست سفارشی : 2 تا 5 روز کاری زمان تحویل کالا به پست خواهد بود.

نکته آخر :

عزیزانی که در خارج از تهران تشریف دارند و میخواهند بسته های خریداری شده کمتر از 24 ساعت بصورت ویژه در اختیارشان قرار گیرد با پشتیبانی مجموعه تماس حاصل بگیرند.